Auto serviss

Autobusu, kravas automašīnu, mikroautobusu, buldozeru, traktoru, greideru kā arī citu veidu traktortehnikas diagnostika un remonts. Pacēlāji līdz 30 tonnām, bremžu regulēšanas stends, modernas diagnostikas iekārtas SD CONNECT C4, AUTOCOM u.c. Tā ir tikai daļa no servisā pieejamām iekārtām ko ikdienā izmantojam. Tas ļauj veikt plaša profila tehnikas remontus. Servisa speciālistiem ir liela pieredze SCANIA, MAN, IVECO, VOLVO, MERCEDES BENZ marku remontā.

Serviss ir izaudzis par vienu no uzņēmuma Venta 1 darbības pamatvirzieniem. Jau 1997.gadā uzsākot darbību, tika pieņemts stratēģisks lēmums, veikt tehnikas apkopi nepiesaistot ārpakalpojumu. Uzņēmumam attīstoties auto serviss, kļuva par patstāvīgu darbības sfēru. Tā uzsākām piedāvāt ceļu būvniecības un citas lieljaudas tehnikas apkopi un remontu gan Ventspils pilsētas gan novada, gan visas Kurzemes klientiem. Mūsu pieredzējušie speciālisti veic visu veidu remontdarbus jebkurai transporta vienībai. Sākot no vienkāršiem remontiem un beidzot ar sarežģītu mezglu un mehānismu remontu.

2014.gadā veicot darbinieku apmācību un kvalifikācijas celšanu, SIA Venta 1 auto serviss ieguva tiesības veikt auto transportlīdzekļa vadītāja darba un atpūtas laika, braukšanas attāluma un ātruma reģistrēšanas kontrolierīču (analogo un digitālo) kā arī ātruma ierobežotāj ierīču verificēšanu un kalibrēšanu

Sadarbībā ar Daimler Mercedes-Benz rūpnīcas ģenerālpārstāvi Latvijā - SIA Domenikss, ieguvām tiesības sniegt garantijas un pēc garantijas remontus visa veida Mercedes-Benz ražotām automašīnām, autobusiem un citai Mercedes-Benz tehnikai visā Kurzemes reģionā. Piesaistot jaunu un veicot esošā personāla apmācību Daimler Mercedes-Benz rūpnīcā Vācijā, tika izsniegts sertifikāts, kas apliecina mūsu darbinieku kompetenci šajā jomā. Tieši Mercedes-Benz auto diagnostikā, tiek izmantota jaunākā SD CONNECT C4 aparatūra, kas regulāri tiek pārbaudīta un sertificēta pie ražotāja.

VENTA 1

Ceļu būvniecība, kravas auto serviss, transporta pakalpojumi – tie ir uzņēmuma stūrakmeņi. Veicot ieguldījumus attīstībā, esam nodrošinājušies ar sekmīgai darbībai nepieciešamo. Gan ceļu būvniecībā, gan sniedzot transportēšanas pakalpojumus, izmantojam musdienīgu tehniku, kas atbilst visaugstākajām prasībām.

Lasīt vairāk

KONTAKTI

E-PASTS: info@venta1.lv

TELEFONS: +371 29375446

ADRESE: Ceļinieki, Ventspils n., Tārgales p., Ventspils pilsēta, LV-3601

KĀ MŪS ATRAST