Par Mums

SIA Venta 1 ekskavatori, iekrāvēji, greideri, buldozeri, ir aprīkoti ar vispusīgām kontroles un mērierīcēm. Mērierīces tiek izmantotas gan degvielas uzskaites veikšanai, gan nobraukto kilometru un nostrādāto motorstuntu uzskaitei. Pilnīgi visas SIA Venta 1 automašīnas ir aprīkotas ar globālās pozicionēšanas sistēmām un transportlīdzekļa vadītāja darba un atpūtas laika, braukšanas attāluma un ātruma reģistrēšanas kontrolierīcēm. Šāds aprīkojums, ļauj operatīvi plānot tehnikas noslodzi un vajadzības gadījumā veikt korekcijas. Vairākkārt arī praksē ir pierādījies, ka mūsdienīgu kontroles mērierīču izmantošana būtiski samazina gan transporta gan citas izmaksas. Ekskavatoru mērierīces ir tik precīzas un mūsdienīgas, ka ļauj sekot operatora darba kvalitātei un veicamajam darbam no biroja on-line režīmā.

VENTA 1

Ceļu būvniecība, kravas auto serviss, transporta pakalpojumi – tie ir uzņēmuma stūrakmeņi. Veicot ieguldījumus attīstībā, esam nodrošinājušies ar sekmīgai darbībai nepieciešamo. Gan ceļu būvniecībā, gan sniedzot transportēšanas pakalpojumus, izmantojam musdienīgu tehniku, kas atbilst visaugstākajām prasībām.

Lasīt vairāk

KONTAKTI

E-PASTS: serviss@venta1.lv TELEFONS: +371 29375446 ADRESE: Ceļinieki, Ventspils n., Tārgales p., Ventspils pilsēta, LV-3601

KĀ MŪS ATRAST

Scroll Up