Transporta pakalpojumi

Paralēli ceļu būvniecībai un autoservisa pakalpojumiem, izmantojot mūsu rīcībā esošo tehniku, piedāvājam arī kravas transporta pakalpojumus. Veicam birstošo kravu, tādu kā grants, zemes, šķembu un citu pārvadāšanu. Vajadzības gadījumā piedāvājam kravu (granti, melnzemi u.c) arī iekraut, izmantojot arī savus iekrāvējus.

Sevišķi lielu popularitāti, no mūsu klientu puses, ir iemantojis pakalpojums - smagās tehnikas transportēšana. Piedāvājam Jūsu buldozeru, ekskavatoru, vai  citu lieljaudas pašgājēju transportēt uz jebkuru Jums nepieciešamo vietu. Mūsu rīcībā ir gan moderna kravu pārvadāšanas, gan cita tehnika un aprīkojums, kas ar savu raksturojumu atbilst visaugstākiem standartiem un prasībām. Protams arī mūsu personāls ir augsti motivēts, profesionāls un pieredzējis, kas paveikts to ar vislielāko saudzību un rūpību.

Jāpiebilst, ka ar transporta pakalpojumiem, birstošo kravu pārvadāšanu un smagās tehnikas pārvešanu aizsākās SIA Venta 1. Kopš 1997.gada esam auguši, attīstījušies un  kļuvuši par mūsdienīgu uzņēmumu ar augstu atbildības sajūtu un iemantojuši lielu uzticību no mūsu klientiem.

VENTA 1

Ceļu būvniecība, kravas auto serviss, transporta pakalpojumi – tie ir uzņēmuma stūrakmeņi. Veicot ieguldījumus attīstībā, esam nodrošinājušies ar sekmīgai darbībai nepieciešamo. Gan ceļu būvniecībā, gan sniedzot transportēšanas pakalpojumus, izmantojam musdienīgu tehniku, kas atbilst visaugstākajām prasībām.

Lasīt vairāk

KONTAKTI

E-PASTS: info@venta1.lv

TELEFONS: +371 29375446

ADRESE: Ceļinieki, Ventspils n., Tārgales p., Ventspils pilsēta, LV-3601

KĀ MŪS ATRAST